Výlety do sousedního Rakouska

Třeboňsko se nachází v jižních Čechách při hranicích s Rakouskem, které se tak nabízí k výletům díky navazujícím cyklostezkám. Ty na sebe navazují a během jednoho dne tak můžete projet Chlumecko, horní část Rakouska, Haugschlag až do Nové Bystřice. Zeptejte se nás v penzionu, rádi vám poradíme.

Nejbližší místa k navštívení jsou

  • Městečko Litschau - 22 km od našeho penzionu
  • Svět koupání v Gmündu - 32 km od penzionu
  • Městečko Schrems - 34 km od penzionu

Svět koupání v Gmündu

Najdete zde 7 bazénů se slanou i sladkou vodou, bazény pro děti a tobogány. Návštěva toho aquaparku je skvělá v případě nepříznivého počasí.
Podbrobné informace >>

 

Městečko Schrems

Schrems leží v oblasti Waldviertel a má něco přes 5 tisíc obyvatel. Kromě podvodní říše a přírodního parku je zde také pivovar, ve kterém se od roku 1410 vyrábí lahodné pivo Schremser Bier.

Zajímavostí je PODVODNÍ SVĚT - centrum přírodních zážitků, kde můžete nahlédnout do tajmeného světa vody. Těšit se můžete na podvodní ZOO, „Vražedné kino“, mikrokosmos a výzkumná laboratoř v návštěvníckém centru, vydry, vodní terasy a lanové vory pro děti venku! Prohlídky s průvodcem v němčině, angličtině a češtině, dětské zážitkové prohlídky, workshopy.

 

Litschau v Rakousku

Rakouské městečko Litschau se těší na české turisty. Dopřejte si uvolnění při partii golfu, při návštěvě koupaliště s pláží nebo v krytém bazénu v Litschau s nabídkou relaxace, zábavy...
Podbrobné informace >>

Přijeďte si odpočinout, ubytování Třeboň Na holičkách je připraveno.

Rezervujte si ubytování v penzionu co nejdříve a zjistěte si pohodlné a vyhřáté ubytování při podzimních výlovech na Třeboňsku. Náš penzion je otevřený celoročně.

KONTAKTY ubytování Třeboň Holičky penzion

 


 

REZERVACE

 

+420 602 103 362

 


mirkakrocakova@email.cz

 

 

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Holičky 37
 

379 01 Třeboň

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout