Dovolená s dětmi v Třeboni v blízkosti přírody

Hledáte klidné místo na Třeboňku pro Vaši rodinnou dovolenou s malými dětmi?

Nabízíme Vám ubytování v Třeboni v penzionu s velkou zahradou, na které si děti mohou hrát.

Penzion je umístěný do klidné části Třeboně, v okolí se rozprostírají lesy a napojují cyklostezky.

Přijeďte si užít dovolenou s dětmi v létě 2024, třeba v termínu některé z kulturních akcí, které nabízejí bohatý program pro děti.

Historické slavnosti Jakuba Krčína

Myslivecká a Čochtanova Třeboň

Pohádkový Chlum u Třeboně

 

Dovolená s dětmi v ČR

Levné ubytování pro rodiny s dětmi

pro rodiny nabízíme výhodné ceny za ubytování, na míru pro Vás připravíme cenu za ubytování pro rodinu, zeptejte se nás

kapacita našeho penzionu je malá, proto Vám zajistíme soukromí a klid

velká oplocená zahrada okolo penzionu, kde si děti mohou hrát

posezení pod pergolou, ohniště s možností grilování

 

K dispozici jsou pokoje pro tří až čtyřčlennou rodinu. Pokud má Vaše rodina více členů, připravíme Vám další samostatný pokoj. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout.

 

 

 

 

Okolí Třeboně

Třeboň a okolí Třeboně nabízejí spoustu tipů jak strávit volný čas s rodinou. Pokud máte rádi aktivní dovolenou, jsou Vám k dispozici desítky cyklotras pro úplné začátečníky až po pokročilé.

Z těch nejznámějších a nejzajímavějších cyklostezek jsme pro Vás vybrali:

naučná stezka "Okolo Světa"

naučná stezka "Okolo Třeboně", 40 km

naučná stezka "Rožmberk", 22 km

Najdou se zde i stezky pro pěší turisty

okolo Nadějské rybniční soustavy

Národní přírodní rezervace Červené Blato, 5 km

Tereziino údolí

naučná stezka "Okolo Světa"

Pokud raději odpočíváte a navštěvujete památky, na Třeboňsku je co vidět.

 

Přímo v Třeboni můžete navštívit

Okolí Třeboně | ubytování pro rodiny s dětmizámek Třeboň - informace

Schwarzenberská hrobka - informace

kostel sv. Jiljí a Panny Marie královny - informace

expozici Třeboňsko - krajina a lidé v zámku, vstup ze zámeckého parku

Zámecká lékárna - nové kulturní místo v Třeboni na náměstí - program pro všechny věkové skupiny informace

radniční věž a muzeum ve staré radnici na hlavním Masarykově náměstí

pivovar regent - informace

loutkové divadlo v Třeboni

zrcadlové bludiště - na náměstí v Třeboni, otevřeno v sezoně nebo dle počasí

Ddevěné ZOO - u městské pláže v Třeboni

rybníky Třeboňska - najdete zde přes 460 rybníků (Svět, Opatovický, Rožmberk), vodní kanál Zlatá stoka, která protéká centrem města

výstavu Vodníků z Třeboně - ve sklepních prostorách zámku. Je přístupná ze zámecké zahrady a lze zakoupit společné vstupné i pro expozici Erbovní bestie, která se nachází v těsné blízkosti.

výstavu Erbovní bestie - spatřit můžete draka, Pegase, jednorožce a další bajné postavy. Najdete ji ve sklepních prostorách zámku.

kino pro děti - promítání pohádek pro děti, v Třeboni na náměstí

Další tipy na výlety do okolí Třeboně

 

V okolí penzionu můžete využít další atraktivity pro děti

České Budějovice

Hopsárium - zábavní park pro děti - dopravní hřiště, různé prolézačky, maxitrampolína atd. Adresa: Vrbenská 2290, 370 01 České Budějovice

Dětské hřiště na Sokolském ostrově Vás zaujme originálním ztvárněním na hudební motivy, například můstek s notovou osnovou nebo kyvadlové houpačky ve tvaru píšťalek. Dětské hřiště je pouhých 300 metrů od náměstí Přemysla Otakara II.

Dětské hřiště v parku Stromovka v Českých Budějovicích Vás nadchne herními prvky pro děti různého věku. Nachází se v jihovýchodní části parku.

Funpark PANDA je svou rozlohou největší zábavní park v jižních Čechách. Nabízí mnoho atrakcí a nevšedních zážitků pro celou rodinu. Na děti tu čeká dobrodružství při zdolávání třípatrové prolézací věže s různými překážkami a nástrahami, trampolíny a spousta jiných atrakcí. Pro ty nejmenší - děti do 3 let - je k dispozici speciálně oddělený prostor, kde je nebudou ohrožovat starší kamarádi. Nalézají se zde např. kolotoče či skluzavka do bazénku s míčky.

Hřiště BezBot - dětská herna, dětské hřiště - čtyřpodlažní herní konstrukce s tunely, skluzavkami, provazovým mostem, malou lezeckou stěnou, šplhací tyčí. Najdete zde i obří lego a další herní prvky. Součástí hřiště je velká kavárna s občerstvením (95 míst k sezení) s prostorným dětským koutkem pro nejmenší děti. V koutku najdou lego, skluzavku, velké měkké stavební tvary, houpadla, didaktické herní prvky a další hračky. Adresa: Lhenická 611, 370 05 České Budějovice 2

Baby centrum Šikulka - můžete využít solno-jodovou jeskyni, masáže, kavárnu-restauraci, venkovní i vnitřní hernu pro děti. Za pěkného počasí si mohou děti hrát na venkovní zahradě, která je vybavena trampolínou, kolotočem, houpačkami a houpadly, skluzavkou a domečkem pro děti. Samozřejmě nechybí ani pískoviště s hračkami. Zahrada disponuje venkovním posezením a je uzavřena. Adresa: Rudolfovská tř. 634, 370 01 České Budějovice 4

Koncept Lanna - půjčovna dětských kol, elektrických kol, holí pro nordic walking, kolečkových bruslí, koloběžek, lodí a loděk, tandemových kol, vozíků za kolo. Adresa: Jiráskovo nábřeží 45e, 370 04 České Budějovice

Expozice historických motocyklů - najdete v Českých Budějovicích na Piaristickém náměstí v objektu Malé solnice, otevřeno duben-říjen Po-Ne 10:00-18:00.

Hvězdárna a planetárium České Budějovice - byla otevřena jako druhá nejstarší veřejnosti přístupná (lidová) hvězdárna v Čechách. Projekční přístroj umožňuje promítat na kopuli sálu umělou oblohu se Sluncem, Měsícem, planetami, hvězdami a Mléčnou dráhu. Kopule s dalekohledy - přístroje umožňující pozorování Slunce i těles sluneční soustavy a objektů vzdáleného vesmíru na noční obloze.

 

Jindřichův Hradec

Jindřichohradecká úzkokolejka - cesta parním vláčkem

Večerní toulky bájným Hradcem - poutavou hranou formou přiblíží některé méně známé legendy a zajímavé události či osobnosti, které se váží k Jindřichovu Hradci.

Aqua světelná show sv. Florián v Jindřichově Hradci (Obchodně - medicínské centrum sv. Florián, Růžová 41) - světelné efekty, videoprojekce a obrazce tvořené kapkami padající vody s tóny působivé hudby. Celý rok, pondělí - neděle 09:00 - 19:00, vstup zdarma.

Houbový park a Ráj skřítků v Roseči - 12 km od Jindřichova Hradce. Pobaví Vás interaktivní pohádková a dinosauří stezka s mnoha úkoly. Houbová stezka vám připomene, jaké druhy hub se nachází v našich lesích, které jsou dobré a chutné a na které si musíte dávat pozor.

Otevřeno o prázdninách denně: 10.00 – 17.00 hod.

Mimo prázdniny vždy o víkendech od 27. 4. do 29. 9. :10.00 – 17.00 hod.

Kukuřičné bludiště

První kukuřičné bludiště najdete mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní. Na hřišti o rozloze jednoho hektaru se vydovádí celá rodina. Nachází se zde hřiště ze slámových balíků, plácek pro badminton, fotbal, pétanque či trampolína.

 

Rezervace ubytování Třeboň Na Holičkách

Líbí se Vám ubytování v penzionu? Rezervujte si vyplněním tohoto e-mailu.

 

 

 

KONTAKTY ubytování Třeboň Holičky penzion

 


 

REZERVACE

 

+420 602 103 362

 


mirkakrocakova@email.cz

 

 

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Holičky 37
 

379 01 Třeboň

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout