Stravování v penzionu Třeboň

V každém apartmánu v penzionu máte možnost vlastního vaření. Každý apartmán má vybavený kuchyňský kout, ve kterém najdete:

  • lednici
  • vařič
  • nádobí pro vaření
  • rychlovarnou konvici

Pokud se ale v průběhu dovolené nechcete starat o vaření, můžete využít nabídky restaurace, která se nachází přímo naproti ubytování (cca 100m).

Další možností stravování jsou hospůdky a restaurace přímo v Třeboni, které nabízejí širokou nabídku pokrmů od typicky českých po specializované, v Třeboni tak oblíbené - rybí restaurace.

 

Myslivecká a Čochtanova Třeboň - 3. srpna 2019

V sobotu 3. srpna 2019 se v Třeboni budou konat Myslivecké slavnosti a Čochtanova Třeboň.

 

Letos se můžete těšit opět na celodenní sobotní program, který nabídne desítky trubačů, vábiče zvěře, psovody a sokolníky a vodnická zábava na nádvoří zámku.

 

více

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Rezervujte si termín své letní dovolené právě nyní, vybírejte si termínů nejlepších akcí v Třeboni.

 

V roce 2019 Třeboň opět chystá zajímavý program pro návštěvníky města, tedy pro Vás. Ty nejzajímavější jsme vybrali a doporučujeme je při dovolené navštívit.

více

Kulturní akce v Třeboni v roce 2019

Aktuálně pro vás zjišťujeme termíny akcí pro příští rok 2019. Podle akcí si můžete vybrat svou dovolenou v Třeboni, těšíme se na Vás!

více

Dovolená s dětmi

Pokud hledáte klidné místo pro Vaši rodinnou dovolenou s malými dětmi, pak pro Vás máme ubytování v penzionu s velkou zahradou, na které si děti mohou hrát.

více
ubytování TřeboňfacebookYouTube
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím