Velikonoční víkend v Třeboni 2019

Srdečně Vás zveme do Třeboně na Velikonoční svátky, které můžete prožít či oslavit u nás, v penzionu Na Holičkách. Těšit se můžete na bohatý program, který se bude odehrávat během Velikonočního víkendu v Třeboni. Pokud přijedete s celou rodinou, pak určitě nezapomeňte s dětmi zamířit v neděli na louku u Zlaté stoky, kde pro ně bude připravený Velikonoční program.

V roce 2019 vycházejí Velikonoce na termín 22. dubna 2019.

Ubytování si můžete rezervovat právě nyní, ještě máme volné kapacity!

Těšit se můžete na tyto akce

  • Prohlídka Zámku Třeboň a prohlídka Schwarzenberské hrobky
  • 13. - 22.04.2019 - Amarylis na zámku
  • 20.04.20198 - Květinová Třeboň - trhy na náměstí s doprovodným programem

Rezervace ubytování Třeboň

Líbí se Vám ubytování v penzionu? Rezervujte si vyplněním tohoto e-mailu. Také nás můžete kontaktovat telefonicky či klasicky přes e-mail:

Festival Okolo Třeboně

Multižánrový festival Okolo Třeboně 2019, který bude první prázdninový víkend, a poté bude mít pokračování několika samostatnými koncerty v průběhu července a srpna...

více

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Rezervujte si termín své letní dovolené právě nyní, vybírejte si termínů nejlepších akcí v Třeboni.

 

V roce 2019 Třeboň opět chystá zajímavý program pro návštěvníky města, tedy pro Vás. Ty nejzajímavější jsme vybrali a doporučujeme je při dovolené navštívit.

více

Kulturní akce v Třeboni v roce 2019

Aktuálně pro vás zjišťujeme termíny akcí pro příští rok 2019. Podle akcí si můžete vybrat svou dovolenou v Třeboni, těšíme se na Vás!

více

Dovolená s dětmi

Pokud hledáte klidné místo pro Vaši rodinnou dovolenou s malými dětmi, pak pro Vás máme ubytování v penzionu s velkou zahradou, na které si děti mohou hrát.

více
ubytování TřeboňfacebookYouTube
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím