Dračí lodě v Třeboni - 3. června 2017

10. ročník závodů na Dračích lodí se letos bude konat 3.6.2017, opět na rybníce Svět v Třeboni.

Závody na Dračích lodích je sport na vodě, pro muže i ženy. Na jedné lodi společně veslují za doprovodu hlavního lídra a bubeník udává rytmus všem. Závody v Třeboni bývají vždy velmi navštěvované a oblíbené. Letos se bude soutěžit o hodnotné ceny. Připraveno je bohaté občerstvení a kulturní program. K tanci zahrají skupina Marathonrock a Second Service band.

Večer se na nádvoří pivovaru koná oslava a předání poháru vítězům závodu.

Rezervace ubytování Třeboň Na Holičkách

Líbí se Vám ubytování v penzionu? Rezervujte si vyplněním tohoto e-mailu. Také nás můžete kontaktovat telefonicky či klasicky přes e-mail:

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Rezervujte si termín své letní dovolené právě nyní, vybírejte si termínů nejlepších akcí v Třeboni.

 

V roce 2019 Třeboň opět chystá zajímavý program pro návštěvníky města, tedy pro Vás. Ty nejzajímavější jsme vybrali a doporučujeme je při dovolené navštívit.

více

Kulturní akce v Třeboni v roce 2019

Aktuálně pro vás zjišťujeme termíny akcí pro příští rok 2019. Podle akcí si můžete vybrat svou dovolenou v Třeboni, těšíme se na Vás!

více

Dovolená s dětmi

Pokud hledáte klidné místo pro Vaši rodinnou dovolenou s malými dětmi, pak pro Vás máme ubytování v penzionu s velkou zahradou, na které si děti mohou hrát.

více
ubytování TřeboňfacebookYouTube
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím