Festival Anifilm od 1. do 6 května 2018

Anifilm je mezinárodní festival animovaných filmů v Třeboni, založený v roce 2010 - dříve mu predcházel AniFest. Festival nabízí přehlídku filmů z celého spektra animace a uděluje ceny v několika kategoriích, např. nejlepší krátký film nebo nejlepší celovečerní film pro dospělé.

 

V roce 2018 se bude festival odehrávat od 1. do 6 května 2018.

V průběhu AniFilmu u nás najdete ubytování, ideální pro páry či rodiny.

Rezervace ubytování Třeboň

Líbí se Vám ubytování v penzionu? Rezervujte si vyplněním tohoto e-mailu. Také nás můžete kontaktovat telefonicky či klasicky přes e-mail.

Nabízíme opravdu levné ubytování, vždy pečlivě uklizené a čisté. Díky malé kapacitě našeho ubytování (pro 9 osob) Vám můžeme zajistit soukromí a klid.
Cena za ubytování od 300 Kč za osobu/noc po celý rok. Pro skupinky osob nebo rodiny nabízíme výhodnější cenu za ubytování, zeptejte se nás!

Velikonoční víkend 2019

Srdečně vás zveme do Třeboně na Velikonoční svátky, které můžete prožít či oslavit u nás, v penzionu Na Holičkách.

 

Těšit se můžete na bohatý program, který se bude odehrávat během Velikonočního víkendu v Třeboni.

více

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Rezervujte si termín své letní dovolené právě nyní, vybírejte si termínů nejlepších akcí v Třeboni.

 

V roce 2019 Třeboň opět chystá zajímavý program pro návštěvníky města, tedy pro Vás. Ty nejzajímavější jsme vybrali a doporučujeme je při dovolené navštívit.

více

Kulturní akce v Třeboni v roce 2019

Aktuálně pro vás zjišťujeme termíny akcí pro příští rok 2019. Podle akcí si můžete vybrat svou dovolenou v Třeboni, těšíme se na Vás!

více

Dovolená s dětmi

Pokud hledáte klidné místo pro Vaši rodinnou dovolenou s malými dětmi, pak pro Vás máme ubytování v penzionu s velkou zahradou, na které si děti mohou hrát.

více
ubytování TřeboňfacebookYouTube
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím