Slavnosti sv. Václava v Třeboni - 30. září 2017

Oslava patrona Země české Svatého Václava se chystá poslední zářijoví víkend v Třeboni. Slavit ale můžou také milovníci piva Regent, vína, dobrého jídla a veselé zábavy.

Kde? Na Masarykově náměstí v Třeboni.
Kdy? 30. září 2017

Nebude chybět ochutnávka oceněných regionálních potravin, jablíčka ze Lhenicka a vše, co se z nich dá vyrobit. Zahrají tu Jižani, mladá jihočeská kapela a dechovka z Bavorska.

Rezervace ubytování Třeboň Na Holičkách

Ubytování najdete v našem penzionu Na Holičkách, v klidné části Třeboně.

 

 

Babí léto v Třeboni

Nevíte kam vyrazit za zábavou v září či říjnu? Přijeďte do Třeboně s celou rodinou a zůčastněte se nejrůznějších sportovních akcí, festivalů a programů.

 

Rezervujte si ubytování v našem penzionu, ještě máme volné kapacity!

více

Podzimní výlovy 2018

Přijeďte prožít prodloužený víkend do Třeboně mezi rybníky.

 

Jaké rybníky se letos loví?

více

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Rezervujte si termín své letní dovolené právě nyní, vybírejte si termínů nejlepších akcí v Třeboni.

 

V roce 2019 Třeboň opět chystá zajímavý program pro návštěvníky města, tedy pro Vás. Ty nejzajímavější jsme vybrali a doporučujeme je při dovolené navštívit.

více

Kulturní akce v Třeboni v roce 2018

Aktuálně pro vás zjišťujeme termíny akcí pro příští rok 2018. Podle akcí si můžete vybrat svou dovolenou v Třeboni, těšíme se na Vás!

více

Dovolená s dětmi

Pokud hledáte klidné místo pro Vaši rodinnou dovolenou s malými dětmi, pak pro Vás máme ubytování v penzionu s velkou zahradou, na které si děti mohou hrát.

více
ubytování TřeboňfacebookYouTube
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím