Rybářské slavnosti v Třeboni - 19. srpna 2017

Přijeďte si užít Rybářské slavnosti, které neodmyslitelně patří k Třeboni. Konat se budou předposlední prázdninový víkend, 18. až 20. srpna 2017.

Slavnosti se budou odehrávat v objektu Vinotéky Radka, restaurace Pěšárny a Louky U Zlaté stoky, Novohradská 223 a 224 a na Sádkách Rybářství Třeboň. Na hlavním náměstí budou opět probíhat řemeslné trhy, kde si můžete zakoupit a ochutna rybku na grilu či jinak upravenou.

Děti se mohou těšit třeba na Vodnický fotoateliér a Vodnickou pohádku.

více informací o akci najdete na www.trebonsko.cz

Rezervace ubytování Třeboň

Líbí se Vám náš penzion v blízkosti lesů a přírody? Rezervujte si ubytování co nejdříve, těšíme se na Vás!

 

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Rezervujte si termín své letní dovolené právě nyní, vybírejte si termínů nejlepších akcí v Třeboni.

 

V roce 2019 Třeboň opět chystá zajímavý program pro návštěvníky města, tedy pro Vás. Ty nejzajímavější jsme vybrali a doporučujeme je při dovolené navštívit.

více

Kulturní akce v Třeboni v roce 2019

Aktuálně pro vás zjišťujeme termíny akcí pro příští rok 2019. Podle akcí si můžete vybrat svou dovolenou v Třeboni, těšíme se na Vás!

více

Dovolená s dětmi

Pokud hledáte klidné místo pro Vaši rodinnou dovolenou s malými dětmi, pak pro Vás máme ubytování v penzionu s velkou zahradou, na které si děti mohou hrát.

více
ubytování TřeboňfacebookYouTube
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím